masaż pleców,masażysta, masaż wrocław, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny,masaż i zmysły

Masaż i zmysły


Czas zabiegu
Czas trwania - godz.

Cena: 320zł 

Masaż Zmysłowy: Oczyszczająca Terapia dla Ciała i Umysłu

Zapraszamy na wyjątkowy masaż relaksacyjny całego ciała, który łączy w sobie rytuały i skupia się na oczyszczeniu ciała z negatywnych energii. Przed rozpoczęciem masażu ważne jest, aby mieć przygotowaną intencję, w jakim celu ma on być wykonany.


Masaż rozpoczyna się od medytacji, która pozwala na wyciszenie umysłu i skupienie się na subtelnym odczuciom zmysłów. Masażysta wykorzystuje do tego wyjątkową muzykę o częstotliwościach 432HZ, co pozwala na jeszcze lepsze wyciszenie umysłu.

Podczas masażu, masażysta przekazuje do ciała osoby masowanej swój energetyczny dotyk, otrzymując zwrotne informacje, co pozwala na regulację zasad dawania, przyjmowania, akceptowania i oddawania. Po wprowadzeniu ciała osoby masowanej do pełnego wyciszenia i zrelaksowania się, masażysta przystępuje do masażu, wykorzystując powolne, delikatne i długie ruchy.

Podczas masażu korzysta się również z różnych gadżetów, takich jak pióra strusie, korale, delikatne futra, wachlarze, olejki eteryczne, dzwonki tybetańskie i wiele innych, aby pobudzić zmysły i oczyszczać ciało z negatywnych energii. Masaż ten jest doskonałym rozwiązaniem na poprawę stanu psychicznego i fizycznego. Po takim masażu świat staje się prostszy i beztroski, a nasz nastrój wysoko wibruje, co rozświetla aurę wokół naszego ciała.

Masaż i zmysły to proces oczyszczania swojego ciała z negatywnych energii, co pozwala na zapomnienie o złych rzeczach i skupienie się na dobrych. Masaż i zmysły to najlepsza terapia w dzisiejszych czasach i godny polecenia każdemu, bez względu na wiek i płeć. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego masażu, zapewniamy Cię, że nie będziesz chciał się z nim rozstać.

Przyjdź i doświadcz tego wyjątkowego masażu relaksacyjnego całego ciała.


#masaż #zmysły #relaks #wellness #terapia #odprężenie #medytacja #energia #równowaga #harmonia #ciepło #ruch #bodziec #oddech #czucie #dotyk #wibrycje #piórostrusia #olejkieteryczne #dzwonkiTybetańskie #futra #wachlarz #masażysta #zdrowie #beztroska #poprawastanupsychicznego #poprawastanufizycznego #terapia #medytacja #wyciszenieumysłu #intencja #rituał #432hz

Jana Palacha 9 Wrocław Telefon: +48 795 447 524 Email: othm@o2.pl Strona Internetowa: othm.pl

Newsletter

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać promocje i sezonowe nowości OTHM!