O NAS

masaż relaksacyjny wrocław

Image

TERAPIA HOLISTYCZNA & SPA

OTHM Centrum

Terapia holistyczna to alternatywna forma terapii, stosowana od wieków, która skupia się na leczeniu całego człowieka, uwzględniając aspekty fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Dzięki podejściu holistycznemu, terapia ta może pomóc w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości. Jeśli nie doświadczyłeś jeszcze terapii holistycznej, zapraszamy do naszego OTHM Centrum - „Czas dla mnie”.

W masażach leczniczych stosuję metodykę masażu holistycznego, niezależnie od tego czy masz do czynienia z bólem, stresem, traumą, lub próbujesz odzyskać siły.
Image
Po ukończeniu edukacji zawodowej na kierunku masaż leczniczy, moją pasją stało się połączenie masaży z duchowością i neurologią, a kluczem do osiągnięcia zdrowia stała się praca z energią ciała, umysłu i duszy. Zainspirowany starożytną mądrością wschodniej kultury, studiowałem różne ścieżki duchowe, poznając techniki, które zaskakująco wpłynęły na moich klientów, uwolniając ich od blokad i lęków oraz odkrywając nowe poziomy świadomości.

W swojej praktyce spotykam się z klientami z różnych powodów, w tym z bólami ciała, ale także z chęcią uwolnienia od negatywnych wzorców, blokad i lęków, czy potrzebą wyciszenia i odkrywania swoich granic. Dlatego stworzyłem OTHM Centrum, które powstało na bazie 15-letniego doświadczenia i studiów. Jako nieograniczona istota stworzona do prowadzenia szczęśliwego i duchowego życia, staram się dzielić moimi wyjątkowymi umiejętnościami i pomagać klientom w ich procesie gojenia. Zapraszam do OTHM Centrum, gdzie nasze wyjątkowe podejście pozwoli Ci osiągnąć harmonię ciała, umysłu i duszy.

Jana Palacha 9 Wrocław Telefon: +48 795 447 524 Email: othm@o2.pl Strona Internetowa: othm.pl

Newsletter

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać promocje i sezonowe nowości OTHM!