Instrukcja rezerwacji masażu przez stronę internetową

Cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się naszymi usługami masażu i chcesz dokonać rezerwacji. Poniżej przedstawiamy dwa kroki, które pozwolą Ci na szybkie i łatwe zarezerwowanie terminu masażu.

Krok 1: Skorzystaj z kontaktu telefonicznego, zadzwoń do nas na nr 795 447 524 i zapytaj o dostępne terminy oraz rodzaj masażu i czas trwania. Pomożemy Ci dokonać rezerwacji i podadzą informacje o sposobie płatności. Dodatkowo, na podany numer telefonu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji oraz dokładny adres naszego gabinetu z mapą Google, aby ułatwić dojazd na miejsce.

Krok 2: Możesz również skorzystać z opcji rezerwacji przez naszą stronę internetową OTHM.PL z menu wybierz"Rezerwacja" i kliknij na ten link parntnera othmmasaz.booksy.com, lub złoty przycisk na dole strony "Rezerwacja On Line". Następnie po rzekierowaniu na stronę partnera wybierz opcję "Zarezerwuj" potem rodzaj masażu jaki Ciebie interesuje. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i czas trwania z opcji kalendarza. Kliknij przycisk "Dalej", aby kontynuować proces rezerwacji. Wpisz swoje dane kontaktowe i wybierz sposób logowania. Po zalogowaniu, potwierdź rezerwację. W przypadku rezerwacji przez stronę internetową, również otrzymasz potwierdzenie na podany adres email i numer telefonu.

Dzięki powyższym krokom, dokonasz rezerwacji masażu w naszym gabinecie w łatwy i wygodny sposób. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Image

Jana Palacha 9 Wrocław Telefon: +48 795 447 524 Email: othm@o2.pl Strona Internetowa: othm.pl

Newsletter

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać promocje i sezonowe nowości OTHM!