masaż pleców,masażysta, masaż wrocław, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny

Masaż na rwę barkową


Czas zabiegu
Czas trwania -60 min.

Cena: 150 zł 
 

Masaż na rwę barkową - jak działa i jakie są korzyści?

Masaż na rwę barkową to specjalistyczny zabieg, który jest często wykonywany przez fizjoterapeutów lub masażystów. Rwa barkowa jest dolegliwością, która dotyczy mięśni i ścięgien w okolicy barku. Jest to częsty problem u osób wykonujących powtarzające się ruchy rąk, takie jak np. zawodowi sportowcy, osoby pracujące przy komputerze, mechanicy itp. Objawia się on bólem, sztywnością i ograniczeniem ruchomości w okolicy barku.


Masaż na rwę barkową polega na stymulowaniu okolicy barkowej poprzez naciski i manipulacje. Masażysta wykorzystuje różne techniki, takie jak głaskanie, ugniatanie, wibracje i rozciąganie, aby zwiększyć krążenie krwi, rozluźnić mięśnie, złagodzić napięcia i zwiększyć zakres ruchomości.

Masaż na rwę barkową jest przeznaczony dla osób z objawami bólu, sztywności i ograniczeniem ruchomości w okolicy barku. Jest to szczególnie skuteczne dla osób z rwa barkową, ale może być również stosowane u osób z urazami barku, skręceniami, nadwyrężeniami, czy bólami wynikającymi z niewłaściwej postawy lub ciągłego siedzenia.

Korzyści z masażu na rwę barkową mogą obejmować:

  • złagodzenie bólu i sztywności w okolicy barku
  • poprawę zakresu ruchomości
  • zmniejszenie napięcia mięśniowego
  • poprawę krążenia krwi
  • zwiększenie elastyczności ścięgien i mięśni
  • poprawę ogólnego samopoczucia

Należy jednak pamiętać, że masaż na rwę barkową nie jest zalecany w przypadku ostrej, zaostrzonej bólu, gorączki lub stanów zapalnych. W takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do zabiegu.


#masaż #rwabarkowa #fizjoterapia #zdrowie #bólramienia #terapia #masażysta #sportowcy #pracownicybiurowi

Jana Palacha 9 Wrocław Telefon: +48 795 447 524 Email: othm@o2.pl Strona Internetowa: othm.pl

Newsletter

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać promocje i sezonowe nowości OTHM!