drenaż limfatyczny,masażysta, masaż wrocław, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny

Drenaż limfatyczny


Czas zabiegu
Czas trwania -60 min.

Cena: 150 zł 
 

Drenaż limfatyczny - korzyści dla zdrowia i poprawa samopoczucia

Drenaż limfatyczny w leczeniu.

Drenaż limfatyczny to zabieg, który coraz częściej wykorzystywany jest w masażu leczniczym.
Dzięki swoim właściwościom, drenaż limfatyczny umożliwia zmniejszenie obrzęków, usunięcie zanieczyszczeń z organizmu oraz poprawę krążenia, co przyczynia się do skutecznego leczenia wielu chorób.

Masaż z zastosowaniem drenażu limfatycznego jest szczególnie polecany dla osób z problemami limfatycznymi, takimi jak obrzęki, zastój limfy czy problemy z krążeniem. Drenaż limfatyczny może przynieść także korzyści w leczeniu chorób reumatycznych, bólów mięśniowych, czy pooperacyjnych.

Masaż z drenażem limfatycznym może również pomóc w przypadku chorób autoimmunologicznych, np. toczeń rumieniowaty układowy. Drenaż limfatyczny w masażu leczniczym może być stosowany u osób w każdym wieku, jednak zwykle zaleca się go szczególnie dla osób starszych oraz osób z problemami zdrowotnymi. Drenaż limfatyczny jest zabiegiem bezbolesnym i nieinwazyjnym, a jego efekty są widoczne już po pierwszej sesji.

Masaż z zastosowaniem drenażu limfatycznego składa się z kilku etapów. Na początku wykonywany jest delikatny masaż relaksacyjny, który ma na celu przygotowanie ciała do dalszej części zabiegu. Następnie masażysta wykonuje ruchy, które pobudzają przepływ limfy, usuwając z niej nagromadzone toksyny i zanieczyszczenia. Masaż z drenażem limfatycznym kończy się zazwyczaj delikatnym masażem relaksacyjnym, który pozwala na powrót do stanu równowagi i harmonii.

Wniosek? Drenaż limfatyczny to skuteczna metoda, która pozwala na leczenie wielu chorób oraz redukcję obrzęków i cellulitu. Masaż z drenażem limfatycznym to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, a także dla osób z problemami limfatycznymi oraz chorobami układu krążenia.

Jana Palacha 9 Wrocław Telefon: +48 795 447 524 Email: othm@o2.pl Strona Internetowa: othm.pl

Newsletter

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać promocje i sezonowe nowości OTHM!