masaż pleców,masażysta, masaż wrocław, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny

Masaż pleców


Czas zabiegu
Czas trwania -60 min.

Cena: 150 zł 
 

Masaż pleców - skuteczna terapia łagodząca ból i napięcie mięśniowe

Masaż pleców to skuteczna metoda łagodzenia bólu i napięcia mięśniowego w okolicy pleców. Jest to technika, która skupia się na delikatnym, ale jednocześnie intensywnym ucisku i manipulacji mięśniami pleców, co prowadzi do ich rozluźnienia i zmniejszenia napięcia.

Masaż pleców jest szczególnie przeznaczony dla osób z dolegliwościami bólowymi w okolicy pleców, spowodowanymi przeciążeniem, siedzącym trybem życia, urazami lub zwyrodnieniami kręgosłupa. Metoda ta jest również stosowana jako profilaktyka przeciwko bólom pleców oraz jako terapia wspomagająca w przypadku chorób związanych z układem kostno-mięśniowym.

Korzyści płynące z masażu pleców to przede wszystkim zmniejszenie bólu i napięcia mięśniowego, poprawa ukrwienia tkanek, zwiększenie elastyczności mięśni, a także poprawa zakresu ruchu. Dodatkowo, masaże relaksacyjne mają działanie kojące na układ nerwowy, co przyczynia się do poprawy samopoczucia i redukcji stresu.

Warto jednak pamiętać, że masaż pleców to metoda wspomagająca, która nie zastąpi leczenia choroby. Przed przystąpieniem do terapii należy skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą. Masaż pleców powinien być wykonywany przez specjalistę z doświadczeniem, który dobierze odpowiednią technikę i siłę nacisku do indywidualnych potrzeb pacjenta.


#masaż #masażpleców #masażysta #zdrowie #masażterapeutyczny #masażrelaksacyjny #masażleczniczy #masażpunktówspustowych #masażtkankiłącznej #masażstrefowa #masażsportowy #masażrehabilitacyjny #masażciśnieniowy #masażholistyczny #zdrowykręgosłup #masażmięśni #masażrozluźniający #masażdomowy #masażkobiet #masażmężczyzn #masażwdomu #masażkręgosłupa #zdrowytryb życia #terapiafizyczna #fizjoterapia.

Jana Palacha 9 Wrocław Telefon: +48 795 447 524 Email: othm@o2.pl Strona Internetowa: othm.pl

Newsletter

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać promocje i sezonowe nowości OTHM!